Nieuwe onderdelen

Yoga 

  • Ben je opzoek naar een moment van ontspanning?
  • Wil je stijfheid veranderen in soepelheid?
  • Hou je van afwisseling in bewegen met een no-nonsense aanpak? Yoga biedt een les, waarna je heerlijk ontspannen en met een voldaan gevoel de wereldweer aan kan.

Een momentje voor jezelf! Gefocust op je lijf breng je met een kalme ademhaling je focus op wat je voelt. Je onderzoekt waar eventuele spanning in de spieren zich heeft vastgezet. Begeleid door een gediplomeerde docent met een no-nonsense aanpak laat je deze spanning los en ruil je de stijfheid in voor soepelheid!

Je hoeft absoluut niet lenig te zijn! Je werkt vanuit de mogelijkheden van jouw lichaam. Yoga is voor iedereen!

Nog nooit een yogales gedaan omdat het je veel te zweverig lijkt? Interesse? Meld je snel aan om van een plaats verzekerd te zijn. Nog twijfel?; meld je aan voor een kennismakingsles. Maar vol is vol!