Nieuwe onderdelen

Yoga 

  • Ben je opzoek naar een moment van ontspanning?
  • Wil je stijfheid veranderen in soepelheid?
  • Hou je van afwisseling in bewegen met een no-nonsense aanpak?
  • No-nonsense yoga biedt een hatha yogales, waarna je heerlijk ontspannen en met een voldaan gevoel de wereld weer aan kan.

Een momentje voor jezelf! Gefocust op je lijf breng je met een kalme ademhaling je focus op wat je voelt. Je onderzoekt waar eventuele spanning in de spieren zich heeft vastgezet. Begeleid door een gediplomeerde docent met een no-nonsense aanpak laat je deze spanning los en ruil je de stijfheid in voor soepelheid!

Je hoeft absoluut niet lenig te zijn! Je werkt vanuit de mogelijkheden van jouw lichaam. Yoga is voor iedereen!

Nog nooit een yogales gedaan omdat het je veel te zweverig lijkt? Interesse? Meld je snel aan om van een plaats verzekerd te zijn. Nog twijfel?; meld je aan voor een kennismakingsles. Maar vol is vol!

HIIT training

  • Hou je van kort en krachtig trainen met een snel resultaat?
  • Wil je je sportprestaties verbeteren en/of wil je afvallen?
  • Dit is een efficiënte methode om je vetpercentage te laten dalen en conditie en kracht op te bouwen.

HIIT is een super effectieve training om je sportprestaties in een korte tijd te verbeteren.

HIIT training is voor iedereen die graag het uiterste uit zichzelf wil halen met het meest optimale resultaat!

Kom een keer mee trainen en ervaar of dit jouw manier van trainen is. Interesse? Meld je snel aan om van een plaats verzekerd te zijn. Nog twijfel, meld je aan voor een kennismakingsles. Maar vol is vol!

Wil je graag eerst nog wat meer informatie? Bezoek de website Sportvereniging de Blaak en maak een afspraak voor een vrijblijvende rondleiding. Je kan ons benaderen via mailadres secretariaat@svdeblaak.nl en we berichten je z.s.m. terug

In schoolvakanties zijn er geen trainingen!

Ben je al lid dan krijg je 15% korting op je 2e lidmaatschap,

Maandag
Onderdelen van tot
Hiit The Rise 19:00 19:45
Yoga The Rise 20:00 21:00 VOL
woensdag
Pilates The Rise 10:00 11:00 VOL
Bootcamp The Rise 19:00 19:45 VOL