Contact

Vul het onderstaande formulier in om met ons contact op te nemen. Je vraag wordt doorgestuurd naar de persoon die deze het beste kan beantwoorden. Ook kun je telefonisch contact opnemen of zelf een mailtje sturen.
Let op: voor het huren van de sporthal moet je bij de gemeente zijn!

Om lid te worden of om je lidmaatschap op te zeggen hebben we aparte formulieren.

Contactpersonen voor de verschillende sporten:

SportContactpersoonE-mail
Badminton volwassenenLouis Verstappensecretatiaat@svdeblaak.nl
Badminton jeugd Frank van der Heijdensecretatiaat@svdeblaak.nl
Keep-fitMarianne v.d. Bogaardm.v.d.bogaard@svdeblaak.nl
VolleybalIneke van Elswijki.v.elswijk@svdeblaak.nl
Zaalvoetbal volwassenenShumon BakkerSecretaiaat@svdeblaak.nl
Yoga, BootcampMarieke van Dammesecretariaat@svdeblaak.nl

Dagelijks bestuur en ledenadministratie

FunctieNaamE-mail
VoorzitterTon van der Leun tonvanderleun@hetnet.nl
SecretarisMarianne v. d. Bogaard m.v.d.bogaard@svdeblaak.nl
PenningmeesterGuus Beerenssecretatiaat@svdeblaak.nl
LedenadministratiePetra de Kosterp.d.koster@svdeblaak.nl