Contact

Vul het onderstaande formulier in om met ons contact op te nemen. Je vraag wordt doorgestuurd naar de persoon die deze het beste kan beantwoorden. Ook kun je telefonisch contact opnemen of zelf een mailtje sturen.
Let op: voor het huren van de sporthal moet je bij de gemeente zijn!
 
Om lid te worden of om je lidmaatschap op te zeggen hebben we aparte formulieren.

Contactpersonen voor de verschillende sporten:

 Sport
Contactpersoon Telefoon   E-mail
Badminton jeugd en volwassenen Frank van der Heijden 013-4685731 f.v.d.heijden@svdeblaak.nl
Keep-fit dames en
Zumba
Marianne v.d. Bogaard 013-4632558 m.v.d.bogaard@svdeblaak.nl
Bewegen voor ouderen Marianne v.d. Bogaard 013-4632558 m.v.d.bogaard@svdeblaak.nl
Volleybal jeugd en volwassenen Gerard de Burger 013-4633295 g.d.burger@svdeblaak.nl 
Zaalvoetbal volwassenen Gerard de Burger 013-4633295 g.d.burger@svdeblaak.nl 


Dagelijks bestuur en ledenadminstratie:

Functie Naam  Telefoon  E-mail
Voorzitter Wim Oijen 013-4672964 w.oijen@svdeblaak.nl
Secretaris Gerard van Schooten 013-4671959 g.v.schooten@svdeblaak.nl
PenningmeesterPeter van den Bemt06-53788627p.v.d.bemt@svdeblaak.nl
Ledenadminstratie Petra de Koster 013-4682101 p.d.koster@svdeblaak.nl

Contactformulier

Sporthal "de Blaak"